1998 yılında Erdoğan Turizm LTD.ŞTİ mobilya ve beyaz eşya satışı ile başladığımız iş sektöründe 2000 yılında Perli LTD. ŞTİ olarak konut faaliyetleri ile inşaat sektöründe yerini almıştır.
2000 yılından bugüne kadar da birçok apartman, residance, site ve villa inşaa etmiştir. 2018 yılında 200.000 m² tarım arazisi satın alarak, üzerine örtü altı tarıma (muz) 20 milyon ₺’lik yatırımla güçlü bir şekilde başlamıştır.
Müşteri memnuniyeti, güven, kalite ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekle gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı olmuştur.
Yenilikçi bina ve inşaatları ile müşterilerine kaliteli alış veriş deneyimi yaşatmak için sürekli kendini yenileyen, yerelden ulusa büyüyen portföyümüzle güvenilir marka haline gelmektedir.
İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik alt yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Perli Turizm LTD.ŞTİ. müşterilerinin hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.